Mistrzem się stajesz a nie rodzisz

Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku. To właśnie wtedy połączenie pasji do sportu, energii i zapału w działaniu natchnęło nas do stworzenie niezwykłej firmy...

Sport mamy wpisany w DNA

Każdy z nas od najmłodszych lat interesował się sportem. Na ekranach telewizorów, a często też na żywo, oglądaliśmy wszystkie ważne wydarzenia sportowe w naszym kraju; podziwialiśmy piłkarzy, kolarzy, lekkoatletów. Do dzisiaj pamiętamy nazwiska i wyniki polskich olimpijczyków.

Trenowaliśmy ze wszystkich sił i w swoich dziedzinach dążyliśmy do perfekcji.

Po latach nikt z nas nie został zawodowym sportowcem, mimo to pragnęliśmy aby sport – ciągle obecny i tak ważny w naszym życiu – stanął u podstaw naszych zawodowych działań. Z tych marzeń powstało wspólne przedsięwzięcie – firma Trec Nutrition. To firma nie tylko produkująca najwyższej klasy odżywki dla sportowców, to firma która motywuje i zaraża innych pasją do uprawiania sportu.

Każdy z nas jest kroplą, ale razem tworzymy ocean

Stabilny rozwój i obecna pozycja Trec Nutrition to zasługa setek ludzi, którzy ją tworzą.
Od samego początku stawiamy na indywidualności - osoby aktywne, kreatywne, mające zainteresowania spójne z misją naszej firmy.
Połączenie pasji do sportu i do pracy jest jednym z najważniejszych czynników w rozwoju naszej firmy. Dzięki temu każdy z nas z chęcią przychodzi do pracy, jest nakręcony i naładowany pozytywną energią.
Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, nie boimy się wyzwań, planujemy i osiągamy wspólne cele.

Dobre, bo polskie

Od początku naszej działalności jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy polską firmą. Polska to kraj wielu możliwości. To właśnie tutaj mamy świetnych fachowców, niezawodnych kontrahentów i oddanych firmie pracowników. Nasze odżywki wyznaczyły również na rynku europejskim bardzo wysokie standardy. Stały się niemal synonimem jakości. Stało się tak dzięki temu, że jesteśmy innowacyjni, ambitni i staranni w swojej pracy.

Drużyna mistrzów

Ważnymi osobami na naszej drodze są zawodnicy, zarówno ci, którzy posiadają tytuły mistrzowskie, jak również amatorzy o nieprzeciętnych umiejętnościach. Wspieramy ich, bo widzimy w nich nas samych, dlatego chcemy, aby osiągali coraz lepsze wyniki. To oni są naszym motorem napędowym, naszą inspiracją do tworzenia coraz lepszych produktów i powodem do satysfakcji.

W życiu jest jak na treningu,
im więcej z siebie dasz tym więcej dostaniesz

Jesteśmy Trec Nutrition i sport to nasza pasja

Mamy ogromny szacunek do naszych klientów i uważamy, że to nasz obowiązek, aby dać od siebie coś więcej.
Dzięki naszemu zespołowi możemy realizować misję edukacji z zakresu treningu i żywienia.
Stale się rozwijamy i będziemy rozwijać w tym zakresie, a poprzeczkę stawiamy bardzo wysoko.
Cieszymy się, że udało nam się zbudować niesamowitą społeczność pasjonatów, która liczy setki tysięcy osób.
Niech sport i pasja łączy nas wszystkich, niezależnie od tego skąd pochodzimy i co trenujemy.